Rok 2012

W 2012 roku dla tych, którzy chcą czegoś więcej, Uczelnia oferuje program przyspieszenia rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Jeśli interesuje Cię kariera akademicka lub chcesz świetnie napisać pracę dyplomową/magisterską – zapisz się na tutoring.
  • Jeśli szukasz możliwości doskonalenia swoich umiejętności osobistych i zawodowych – zapisz się na mentoring lub coaching kariery.

Zadbamy o Twoje talenty, pomożemy rozwinąć skrzydła, zobacz jak – obejrzyj prezentację.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

  • Prezentacja programu dla studentów na rok 2012

 

Baza wiedzy

Biblioteka esejów

Rok 2013

Od początku 2013 roku, na Uczelni, wdrażany jest System Indywidualnego Rozwoju Osobistego i Zawodowego (SIROZ).

SIROZ składa się z czterech komponentów:

  • tutoring akademicki,
  • mentoring akademicki,
  • coaching akademicki,
  • superwizje.

Każde z tych czterech narzędzi wspierania człowieka w rozwoju ma swoją specyficzną pragmatykę oraz może funkcjonować w różnych wariantach w praktyce. W ramach SIROZ wdrażany jest zintegrowany model tutoringu, mentoringu, coachingu oraz superwizji, który został opracowany zgodnie z możliwościami Uczelni oraz potrzebami jej klientów.

Dla tych, którzy chcą czegoś więcej uczelnia oferuje programy przyspieszenia rozwoju osobistego i zawodowego. Jeśli interesuje Cię kariera akademicka lub chcesz świetnie napisać pracę dyplomową/magisterską – zapisz się na tutoring.

Jeśli szukasz możliwości doskonalenia swoich umiejętności osobistych i zawodowych – zapisz się na mentoring lub coaching kariery. Zadbamy o Twoje talenty, pomożemy rozwinąć skrzydła, zobacz jak – obejrzyj prezentację. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

Baza wiedzy

KONTAKT

Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych
 
 ul. Sikorskiego 23

10-088 Olsztyn

 89 542 75 36

89 542 80 02