Kursy językowe NOWOŚĆ

NOWE KURSY JĘZYKOWE

WYCHODZIMY NAPRZECIW POTRZEBOM, MOTYWUJEMY I POMAGAMY OSIĄGNĄĆ CEL W REALNYM CZASIE!

KURSY DLA DOROSŁYCH:

 • standardowe na każdym poziomie zaawansowania: 60 godzin lekcyjnych w semestrze
 • kursy egzamiancyjne przygotowujące do egzaminów: CAMBRIDGE, LCCI JET SET, BEC, IELTS, TOEFL , TELC: 90 godzin lekcyjnych w semestrze (w tym egzaminy próbne)
 •  kursy intensywne na każdym poziomie zaawansowania: 90 godzin lekcyjnych w semestrze
 • kursy konwersacyjne: 40 godzin lekcyjnych w semestrze
 • kursy dla zapracowanych: 60 godzin lekcyjnych w semestrze – 1x3 godziny lekcyjne w tygodniu

DODATKOWO W OFERCIE:

 • kursy specjalistyczne: język biznesowy, medyczny, prawniczy, techniczny (ilość godzin dostosowana do potrzeb słuchaczy)
 • kursy EXPRESS: szybkie kursy dedykowane osobom, które wyjeżdżają do pracy za granicę i nie mają czasu na kurs standardowy, materiały są dostosowane do potrzeb – ilość godzin minimum 30.
 • zajęcia indywidualne (ilość godzin dostosowana do potrzeb słuchaczy)
 • zajęcia poranne
 • zajęcia "friends" – grupy znajomych, przyjaciół, którzy chcieliby uczyć się razem
 • zajęcia dla Seniorów – program dostosowany do potrzeb tej grupy wiekowej
 •  zajęcia w małych grupach

Specjalna oferta dla STUDENTÓW:

 • zajęcia "flexible" – godziny zajęć elestycznie dostosowane do grafiku zajęć studentów
 • zajęcia "wishes" – wychodzące na przeciw potrzebom poszczególnych grup studentów

Ceny kursów z języka angielskiego:

90 godzin w semestrze 1200 zł/semestr
60 godzin w semestrze 800 zł/semestr
40 godzin w semestrze 600 zł/semestr
30 godzin w semestrze 500 (kurs EXPRESS)

 

KURSY DLA MŁODZIEŻY 13-18 lat

 • standardowe na każdym poziomie zaawansowania: 60 godzin lekcyjnych w semestrze
 • kursy egzamiancyjne przygotowujące do egzaminów: CAMBRIDGE, EGZAMIN GIMNAZJALNY, MATURA ROZSZERZONA: 90 godzin w semestrze (w tym egzaminy próbne)
 • kursy intensywne na każdym poziomie zaawansowania: 90 godzin lekcyjnych w semestrze
 • kursy konwersacyjne: 40 godzin lekcyjnych w semestrze

Ceny kursów z języka angielskiego:

90 godzin w semestrze 1200 zł/semestr
60 godzin w semestrze 800 zł/semestr
40 godzin w semestrze 600 zł/semestr

 

KURSY DLA DZIECI JUNIORS: 10-12 lat

 • standardowe na każdym poziomie zaawansowania: 60 godzin lekcyjnych w semestrze
 • JUNIORS CLUBS – zajęcia konwersacyjno–teatralne/ muzyczne/podróżnicze; oparte na konwersacjach, bazujące na poszczególnych zainteresowaniach dzieci. Zajęcia oparte na materiałach dydaktycznych stworzonych specjalnie pod dany klub: 40 godzin lekcyjnych w semestrze – zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Tematyka JUNIORS CLUBS: DRAMA CLUB / MUSIC CLUB / ADVENTURE CLUB / GAMES CLUB / ART CLUB

Ceny kursów z języka angielskiego:

60 godzin w semestrze 900 zł/semestr
40 godzin w semestrze 600 zł/semestr

 

KURSY DLA DZIECI SCHOOLERS: 6-7 lat / 8-9 lat

 • zajęcia zawierające nie tylko naukę języka w konwersacjach, ale także zabawę, ruch, ogólny rozwój intelektualny dziecka: 60 godzin lekcyjnych w semestrze – 2 razy w tygodniu po 70 lub 60 minut – dzieci młodsze
 • SCHOOLERS CLUBS – zajęcia konwersacyjno–teatralne/ muzyczne/podróżnicze: oparte na konwersacjach, bazujące na poszczególnych zainteresowaniach dzieci. Zajęcia oparte na materiałach dydaktycznych stworzonych specjalnie pod dany klub: 40 godzin lekcyjnych w semestrze, zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Tematyka SCHOOLERS CLUBS: DRAMA CLUB / MUSIC CLUB / ADVENTURE CLUB / GAMES CLUB/ ART CLUB

Ceny kursów z języka angielskiego:

60 godzin w semestrze 900 zł/semestr
40 godzin w semestrze 600 zł/semestr

 

ANGIELSKIE PRZEDSZKOLE 3-5 lat

 • zajęcia oparte na zabawie, słuchaniu, mówieniu, śpiewaniu
 • program skorelowany z zajęciami w przedszkolu
 • lektorzy mówią tylko po angielsku
 • 60 godzin lekcyjnych w semestrze, lekcja trwa 45 minut.
 • zajęcia odbywają się w przestronnych salach, dostosowanych do potrzeb dzieci.

Ceny kursów z języka angielskiego:

60 godzin w semestrze 900 zł/semestr

DODATKOWA OFERTA

 1. W ramach zajęć oferujemy bezpłatne określenie poziomu słuchacza w formie testu i rozmowy z metodykiem lub lektorem, określenie stylu uczenia się słuchacza, systematyczną informację zwrotną na temat postępów w nauce, raporty osiągnięć 2 razy na semestr.
 2. Oferujemy bezpłatne warsztaty na temat TECHNIK PAMIĘCIOWYCH, STYLÓW UCZENIA SIĘ, MOTYWACJI, SESJE COACHINGOWE DLA RODZICÓW, SESJE COACHINGOWE DLA SŁUCHACZY.
 3. Oferujemy dodatkowe INDYWIDUALNE KONSULTACJE dla naszych słuchaczy w celu uzupełnienia zaległości czy potrzeby dodatkowych spotkań lub konsultacji dotyczących postępów w nauce.
 4. Raz w miesiącu organizujemy HOBBY CLUBS dla dorosłych słuchaczy, gdzie możemy rozmawiać o muzyce, filmie, polityce, wspólnie gotować lub tańczyć – a wszystko to tylko w języku obcym!

 

NASZA METODA – FAST

Nazwa naszej metody FAST to anagram słów:

FLEXIBILITY – elastyczność: dostosowujemy nasze narzędzia oraz techniki nauczania do indywidualnych potrzeb słuchaczy.

AUTONOMY – autonomia: wyposażamy naszych słuchaczy w praktyczne umiejętności uczenia się, techniki pamięciowe. Pomagamy im określić CEL i pokazujemy co zrobić, aby ten cel osiągnąć. Dajemy im autonomię w sferze samodoskonalenia się.

SPEAKING – mówienie: to umiejętność przewodnia w nauce języka obcego, jednak aby mówić trzeba znać słownictwo, zasady budowy zdań oraz słuchać i czytać ze zrozumieniem.

TIME-ORIENTED – ramy czasowe: wraz ze słuchaczamy ustalamy ile czasu potrzebują, aby osiągnąć zamierzony cel, po upłynięciu tego czasu, ustalamy nowe ramy czasowe do kolejnego etapu lub celu. Ramy czasowe są niezbędne, jeśli chcemy odczuć realny postęp i sukces w nauce języka abcego.

W trakcie zajęć rozwijamy wszystkie sprawności językowe potrzebne do skutecznego porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach dnia codziennego. Zajęcia są tak skonstruowane, że słuchacze mówią w danym języku już od pierwszych zajęć. 70% czasu na lekcji jest poświęcone interakcji słuchaczy. Dzięki zróżnicowanym narzędziom, np.: pracy w parach i podgrupach, słuchacze czują, że mówienie w języku obcym to naturalna umiejętność.

Oprócz umiejętności komunikacji, stawiamy też na naukę słownictwa, codziennych zwrotów oraz naturalnej wymowy. Nie pomijamy umiejętności czytania oraz słuchania ze zrozumieniem – umiejętności potrzebnych w życiu codziennym. Korzystamy z materiałów dydaktycznych najnowszej generacji, z materiałów autentycznych, a także stworzonych i dedykowanych kursom specjalnym.

Nasza metoda zakłada, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego, pod warunkiem, że stosuje odpowiednie techniki uczenia się oraz ma dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje. Niektórzy z nas potrzebują więcej czasu na zdobycie pewnych umiejętnosci, inni mniej. Uważamy też, podążając za Howardem Gardnerem, że każdy ma swoje mocne strony, a naszym zadaniem jest je odnaleźć i szlifować. Wierzymy w pozytywną motywację – skupiamy się na sukcesach, a nie porażkach naszych słuchaczy!

NASZA KADRA

Nasza kadra to wykształceni i doświadczeni nauczyciele. Osoby, które stawiają na samorozwój i które wierzą w to, co robią. Nasi lektorzy inspirują i motywują. Nasz metodyk z wieloletnim doświadczeniem – mgr Mirosława Wielechowska – dba o doskonałą jakość zajęć oraz służy radą i pomocą, w każdej sytuacji edukacyjnej.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ KURSY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO, NIEMIECKIEGO, ROSYJSKIEGO I WŁOSKIEGO.

Dokumenty na studia w Olsztynie należy składać na Wydziale Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, ul. Sikorskiego 23

 

 

KONTAKT

Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych
 
 ul. Sikorskiego 23

10-088 Olsztyn

 89 542 75 36