Studia bez względu na wiek

Przekrój wiekowy studentów Wydziału Nauk Humanistyczno-Społecznych, ale i całej Uczelni Korczaka, jest szeroki - od maturzystów po osoby w sile wieku, a nawet seniorów. W materiale filmowym Telewizji Olsztyn starsi i młodsi studenci opowiadają o możliwościach realizowania marzeń i planów edukacyjnych na naszej Uczelni.

Podziękowania od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Dziekan Wydziału Nauk Humanistyczno-Społecznych dr Jolanta Nowosielska  uczestniczyła w konferencji inaugurującej Ogólnopolski Tydzień Kariery na Warmii i Mazurach, odbywający się pod hasłem „Ja na rynku pracy: moje kompetencje i moje talenty!” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Podczas inauguracji odbyła się uroczystość uhonorowania członków Paktu na Rzecz Rozwoju Poradnictwa Zawodowego, podczas której Pani Dziekan otrzymała dyplom za aktywne wspieranie działalności Paktu, z podziękowaniami od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.

Konferencja o prawach człowieka

24 maja na Wydziale Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie odbyła się konferencja naukowa "Prawa człowieka – przywilej czy ograniczenie? Interdyscyplinarny dyskurs o prawach ludzi we współczesnym świecie".

KONTAKT

Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych
 
 ul. Sikorskiego 23

10-088 Olsztyn

 89 542 75 36

89 542 80 02